Kontakt

Adres: Instytut Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk

Al. Solidarności 105 Warszawa

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Telefon: (+48 22) 620 28 81 ÷ 86, 624 01 00

Faks: (+48 22) 624 01 00

Pobierz informację jako: Wizytówka

Klauzula informacyjna

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Instytut Archeologii i Etnologii PAN z siedzibą w Warszawie, przy Al. Solidarności 105

KONTAKT
Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych w Instytucie Archeologii i Etnologii PAN, którym jest Weronika Krakówka. Z IOD można się skontaktować - wysyłając e-mail na adres: iod(et)iaepan.edu.pl

CEL PRZETWARZANIA
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:
- realizacji zamówienia
- odpowiedzi na zadane pytanie

OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH
Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do archiwizacji dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

PRAWA OSÓB, KTÓRYCH DANE DOTYCZĄ
W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, oraz inne uprawnienia w tym zakresie wynikające z obowiązujących przepisów prawa, m. in. przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamówienia, udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie uniemożliwienie wykonanie tych czynności.

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Zasady przetwarzania danych na stronach WWW Instytutu Archeologii i Etnologii PAN zostały określone w naszej Polityce Prywatności.